KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

Arşiv

Değerli Kullanıcımız,
 
Knovel Engineering Challenge’ı kurumlarımıza duyurmak isteriz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden öğrencilerimizin katılım sağlayabileceği Knovel Engineering Challenge koşulları aşağıda belirtildiği gibidir. Herhangi bir sorunuz olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz. Elsevier Türkiye Sosyal medya kanallarımızdan günlük olarak da güncel bilgi paylaşımı yapacağız. 
 
Elsevier- Knovel Engineering Challenge Başlıyor!
 
Lütfen üniversitenizden bir takım oluşturun (sadece lisans / sadece yüksek lisans / karma hem lisans hem de lisansüstü öğrenciler bu yarışmaya takım olarak katılabilir). Formu doldurmadan önce lütfen ekiplerinizi oluşturun. Ekip üyelerinin aynı üniversiteden olması zorunludur ve iletişim kurulacak hocaları(departman bilgisi ve eğitimi) dışında ekipte 4 kişiyi alabilirler. Her takım aynı zamanda fakülteden ilgili bir öğretim görevlisini bilgilendirmeli, gruba eklemeli ve form tüm ekip üyeleriyle birlikte doldurulmalıdır. Lütfen oturum açarken üniversite e-postalarınızı kullanın, sık sık kontrol edin :) Başvuru formunu 29/03/2021, saat 17.00'a kadar kadar doldurun, daha sonrasinda erişim mümkün olmayacaktır.⁠

 
Form linki: https://forms.office.com/r/RA9bQ7Mw9v
 
Engineering Challenge, Elsevier tarafından üniversitelerin mühendislik fakülteleri için düzenlenen iki aşamalı bir proje yarışmasıdır. 1. aşamayı geçen ekiplere gerekli araçlar (Knovel erişimi) ve ürün bilgisi/ eğitimi verilecektir. Başvuru formunu dolduran kişilere ise Challenge süresinde gerekli erişimler sağlanacaktır.⁠
 
Yalnızca başvuru formunu dolduran takımlar Engineering Challenge'a katılmaya hak kazanacaktır. Knovel Engineering Challenge soruları 31.03.2021 Çarşamba günü saat 10:00'da (GMT + 3) duyurulacak ve sorulara nasıl erişileceği konusunda başvuran takımlar önceden bilgilendirilecektir. İlk aşama yanıtlanması 48 saat sürecek. Lütfen Knovel Engineering Challenge başlıklı e-postalar için posta kutunuzu kontrol edin. Sorulara doğru cevap veren ilk 30 takım 2. aşamaya geçmeye hak kazanacaktır.
 
İlk aşamada sorulara doğru yanıt veren ilk 30 takım e-posta yoluyla bilgilendirilecek ve 2. aşamaya geçmeye hak kazanacaktır. 1. aşama tamamlandığında 2. aşamanın detayını açıklayacağız. 30 takımın tamamı 2. aşamaya geçme sertifikası alacak.
 
Engineering Challenge'ın genel galibi, başarı hikayesini Elsevier.com sayfalarında ve sosyal medya kanallarında yayınlayacak, Elsevier'in kıdemli mühendislik ekibiyle tanışma ve başarı hikayesini sunma şansına sahip olacaktır.
 
Öğrenciler her gün güncellenen bilgilere ve paylaşımlara Elsevier sosyal medya kanallarından erişebilirler:

https://www.instagram.com/elsevierturkiye/
https://twitter.com/ElsevierTurkiye
 
İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Sağlıklı günler dileriz.
 
Elsevier Türkiye
 
 
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi / Istanbul Gelisim University
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı / Department of Library & Documentation
Adres / Address: Cihangir Mah. Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No: 1, 
34310 Avcılar / İstanbul / Türkiye
Tel / Phone: 0212 4227000 / 130 (YDYO), 240 (Sanat ve Mühendislik), 350 ve 367 (Sağlık Bilimleri), 630 (MYO), 7191-7192 (Kule)
Belgeç / Fax: 0212 4227401
Kütüphane/Libraryhttps://kddb.gelisim.edu.tr/
İGÜ Yayınları/IGU Press: https://iguyayinlari.gelisim.edu.tr/
Açık Erişim Sistemi/Open Access System: http://acikerisim.gelisim.edu.tr


22 Mart 2021 Pazartesi