KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

Vidobu / Video Eğitim Kütüphanesi Deneme Erişimi

Vidobu / Video Eğitim Kütüphanesi

Vidobu / Video Eğitim Kütüphanesi Deneme Erişimi

vidobu ile ilgili görsel sonucu

Vidobu / Video Eğitim Kütüphanesi Deneme Erişimi

 
Üniversitemiz için, video eğitim kütüphanemizin demosu 1 ay süreli olmak üzere tanımlandı. 20.05.2018 tarihine kadar erişebilirsiniz.
 
Bu aşamadan sonra öğrenci, akademisyen ve üniversitemiz çalışanlarının www.vidobu.com adresine kütüphane IP'si üzerinden girmeleri sınırsız erişim için yeterli olacaktır.
 
İlk aşamada sistem her giren kişiyi "misafir" olarak tanımlayacak ve erişime izin verecektir. Ancak kişiler isterse ilk videodan sonra çıkan yönlendirme ile üye girişi oluşturabilir. 
 
Üye girişi oluşturmak sadece, videolarda kaldıkları yerleri kişisel olarak takip etmek gibi işlemlerde ve sizlere daha ayrıntılı istatistik verilebilmesinde avantaj sağlayacaktır. Diğer yandan kişiler üye girişi yapmamayı  tercih edebilir ve tüm videolara yine "misafir" kodu ile sınırsız erişebilir.
 
Diğer yandan  Off Campus özelliğini aktif ederek, öğrencilerimizin kampüs alanı dışından da  https://www.vidobu.com/edu/  linki  üzerinden üniversite mailleri aracılığı ile Video Kütüphanemize erişimlerini sağlıyoruz. Bu amaçla mail formatınızı da sisteme tanımladık, farklı bölümlerde başka formatlar kullanılıyorsa bana iletmeniz yeterli olur.
 
Umarım sizlerin beğenisini toplayabiliriz. Benden istediğiniz ek bir bilgi yada destek olursa iletmeniz yeterli olur.
 
 
Şahap B.TOKGÖZ
Kurumsal Eğitimler ve İş Geliştirme Yöneticisi


sahap.tokgoz@vidobu.com
0212 365 95 15
0533 747 09 66

Vidobu | online.video.eğitim.
www.vidobu.com


 
Vidobu bir Mynet A.Ş. markasıdır.

Düzenleme Tarihi: 24 04 2018