KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

Arşiv


 


BUREAU VAN DIJK & EAZY SOLUTIONS İŞBİRLİĞİ 

EaZy Solutions olarak bilgi dünyasında eşsiz bir tecrübeye sahip Bureau van Dijk ile yeni iş birliğimiz hakkında sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyarız!

Bureau van Dijk, dünya çapındaki tüm ülkelerden 365 milyondan fazla şirket hakkında bilgi veren özel şirket verilerinin kaynağıdır.

Kesinlik, iş dünyasında son derece değerli bir metadır. Bureau van Dijk, bunun için titiz süreçlerden ve çok çeşitli kaynaklardan elde edilen kaliteli ve güvenilir bilgileri toplar, bir araya getirir ve sunar. Böylelikle şirketleri uluslararası olarak karşılaştırmayı mümkün olduğunca kolaylaştırır ve karar verme sürecinize kesinlik katmak için destek olur.


 

Bureau van Dijk tarafından 160'ın üzerinde güvenilir kaynaktan derlenen, 365 milyon'dan fazla şirket hakkında veriler içeren ve dünyada yüzlerce kurum tarafından kullanılan veri tabanı Orbis deneme erişimi bağlantısı aşağıdadır:
https://orbis.bvdinfo.com/ip (Son erişim tarihi: 20/05/2021) -Erişim süresi uzatıldı
Sağlıklı günler dileriz.
Saygılarımızla,


EaZy Solutions 
 
ÖNEMLİ NOT: Kurum dışından erişim yapmak için lütfen tarayıcınızın proxy ayarlarını değiştiriniz. Ayarların nasıl değiştirileceği linkte resimli olarak anlatılmaktadır. https://kddb.gelisim.edu.tr/Duyuru/vekil-sunucu-proxy-sistemimiz-yenilendi
 
 
 
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi / Istanbul Gelisim University
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı / Department of Library & Documentation
Adres / Address: Cihangir Mah. Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No: 1, 
34310 Avcılar / İstanbul / Türkiye
Tel / Phone: 0212 4227000 / 130 (YDYO), 240 (Sanat ve Mühendislik), 350 ve 367 (Sağlık Bilimleri), 630 (MYO), 7191-7192 (Kule)
Belgeç / Fax: 0212 4227401
Kütüphane/Libraryhttps://kddb.gelisim.edu.tr/
İGÜ Yayınları/IGU Press: https://iguyayinlari.gelisim.edu.tr/
Açık Erişim Sistemi/Open Access System: http://acikerisim.gelisim.edu.tr


2 Mayıs 2021 Pazar