KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

Arşiv

AMS Logo

 

İstanbul Gelişim Üniversitesi Mobil Eşleştirme
 
COVID-19 krizi sırasında bir hizmet olarak Amerikan Matematik Derneği, müşterilerinizin MathSciNet, dergilerimiz ve e-Kitap Koleksiyonlarımız dahil olmak üzere kurumunuzun abone olduğu çevrimiçi ürünlerimize erişimini sürdürmenize yardımcı olmak istiyor.
 
Bildiğiniz gibi, Uzaktan Erişim sistemimiz son kullanıcıların bilgisayarlarını bir kampüs ağındayken eşleştirmelerine izin vererek, gittikleri her yerde AMS kaynaklarına erişmelerini sağlar. Kullanıcılarınızın çoğunun artık kampüsten uzak olabileceğini ve normal şekilde eşleşemeyeceğini biliyoruz. Onlara yardımcı olmak için, müşterilerinize aktarmanız için size özel bir uzaktan erişim bağlantısı sağlıyoruz. Bu bağlantı kurumunuza özgüdür ve yalnızca kullanıcılarınızla paylaşılmalıdır:

 
Kullanıcılar bu sayfayı ziyaret ettiğinde, Uzaktan Erişim hizmetimiz hakkında kısa bir mesaj ve cihazlarında 90 günlük erişimi başlatmak için bir bağlantı göreceklerdir. Erişim, JavaScript, çerezler ve yerel depolamanın etkin olduğu herhangi bir web tarama cihazı üzerinden kurulabilir. Bir kullanıcı birden çok tarayıcı veya cihaz kullanıyorsa, bağlantı her bir tarayıcı veya cihaz kullanılarak ziyaret edilmelidir.
 
Bunun bu zorlu süre boyunca yardımcı olacağını umuyoruz ve olabilecek sorularınızı yanıtlamaya hazırız. Müşteri hizmetleri ekibimize cust-serv@ams.org adresinden ulaşılabilir.
 
Saygılarımızla,
Amerikan Matematik Topluluğu


Kütüphane web sayfamız / Library web site: http://kddb.gelisim.edu.tr

KOHA katalog tarama sistemi / KOHA Catalog Search: http://kutuphane.gelisim.edu.tr/
Abone veri tabanlarımız / Subscriptions: http://kddb.gelisim.edu.tr/Sayfa/abone-veri-tabanlari
TÜBİTAK ULAKBİM EKUAL veri tabanlarımız / TUBITAL ULAKBIM EKUAL databases: http://kddb.gelisim.edu.tr/Sayfa/istanbul-gelisim-universitesi-kutuphanesi---tubitak-ulakbim-ekual-veri-tabanlari
Deneme veri tabanlarımız / Trial databases: http://kddb.gelisim.edu.tr/Sayfa/istanbul-gelisim-universitesi-kutuphanesi---deneme-veri-tabanlari
Kurum dışından ve YDYO Yerleşkesi'nden veri tabanlarına erişmek için proxy ayarları / Proxy Settings for Remote Access to Databases:
http://kddb.gelisim.edu.tr/Duyuru/vekil-sunucu-proxy-sistemimiz-yenilendi
 
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi / Istanbul Gelisim University
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı / Department of Library & Documentation
Adres / Address: Cihangir Mah. Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No: 1, 
34310 Avcılar / İstanbul / Türkiye
Tel / Phone: 0212 4227000 / 130, 240, 350, 367, 630, 7191-7192
Belgeç / Fax: 0212 4227401
Kütüphane/Libraryhttps://kddb.gelisim.edu.tr/
İGÜ Yayınları/IGU Press: https://iguyayinlari.gelisim.edu.tr/
Açık Erişim Sistemi/Open Access System: http://acikerisim.gelisim.edu.tr


28 Mart 2020 Cumartesi