KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

Arşiv

"Tarçın: İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğrenci Dergisi" yayın hayatına devam etmektedir. Dergi basılı olarak yayınlanmakta olup "hakemsiz popüler dergi" statüsündedir. Dergimizin 2017-2018 eğitim-öğretim yılı sayısının dağıtımına başlanmıştır.
 
Derginin bilgileri aşağıdadır.
 
Bu vesileyle, yayın basım çalışmalarına teşvik edici yaklaşımından dolayı İGÜ Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Abdülkadir GAYRETLİ'ye, Rektörlüğümüze, Dergimizin Genel Yayın Yönetmeni Dr. Öğr. Üyesi Sayın Abdullah Yüksel BARUT hocamıza, Sorumlu Müdür ve Editörü Öğr. Gör. Sayın Ayşe Huri ÖZKARABULUT hocamıza, Yazı İşleri Müdürü Arş. Gör. Sayın Hande Nur ONUR'a, öğrencilerimize, basım çalışmalarına katkılarından dolayı Anka Matbaa yetkililerine, kapak tasarımını üstlenen Sayın Kübra ALBAYRAK ve Sayın Servet İşler'e, desteklerinden dolayı Mali İşler Daire Başkanlığı ile Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'na, idari personel arkadaşlarımız Sayın Elif KILIÇ, Sayın Gülşah AYTAÇ ile Sayın Zülbiye DUYUM MUTLUKAN'a ve son olarak koordinasyonu üstlenen Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı'na teşekkürlerimizi sunarız.
 
Saygılarımızla.
 
Tarçın: İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğrenci Dergisi
 
İmtiyaz Sahibi: Prof. Dr. Burhan AYKAÇ
Genel Yayın Yönetmeni:  Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Yüksel BARUT
Sorumlu Müdür ve EditörÖğr. Gör. Ayşe Huri ÖZKARABULUT
Yazı İşleri Müdürü: Arş. Gör. Hande Nur ONUR
ISSN Numarası: 2459-0045
Periyodu: Yılda bir (Her yıl Mayıs ayında)
Sayfa Sayısı: vii + 111 s. 
Ölçüler: 14,5 x 21 cm 
Renk: Tümü renkli

 
 
Tarçın: İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğrenci Dergisi
Yer: İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu - Cihangir Mah. Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No: 1 Avcılar 34310 İstanbul / Türkiye
Telefon: +90 (212) 4227000 / dahili 402, 406, 407
Belgeç: +90 (212) 4227401


28 Mayıs 2018 Pazartesi